Kaip įsigyti

Papuošalų užsakymas:

Užsakymai vykdomi socialinio tinklo Facebook paskyroje “Elvyra Design - rankų darbo papuošalai ir aksesuarai” arba kreipiantis el. pašto adresu: elvyradesign@gmail.com

 

“Elvyra Design” papuošalai yra rankų darbo gaminiai, todėl jų kiekiai yra riboti. Oficialioje Elvyra Design Facebook paskyroje yra nuolat atnaujinamas laisvų papuošalų kiekis. Išsirinkite Jums patinkantį papuošalą ir parašykite privačią žinutę į Facebook paskyrą arba aukščiau nurodytu e-mail’u. Užklausoje nurodykite papuošalo pavadinimą arba pridėkite konkretaus papuošalo nuotrauką/nuorodą.

 

Papuošalus taip pat galite apžiūrėti, išsirinkti ir pasimatuoti “Elvyra Design” dirbtuvėse, adresu: Baltijos g. 27, Kaunas.

 

Papuošalų kainos:

“Elvyra Design” papuošalų kainos nurodomos pateikus užklausą. Kiekvienas rankų darbo papuošalas yra individualus, todėl įkainotas skirtingai.

 

Apmokėjimas:

Už papuošalus galite sumokėti:

- grynaisiais pinigais, atvykus į “Elvyra Design” dirbtuves, adresu: Baltijos g. 27, Kaunas.

- bankiniu pavedimu, sąskaitos Nr. LT547300010145150757, Swedbank. Mokėjimo paskirtyje nurodę papuošalo pavadinimą ir užsakovo Vardą, Pavardę.

 

Papuošalų atsiėmimas:

Papuošalus galite atsiimti “Elvyra Design” dirbtuvėse, adresu Baltijos g. 27, Kaunas.

 

Papuošalų siuntimas į kitus miestus:

Papuošalai gali būti siunčiami į kitus Lietuvos miestus ir užsienį. Papuošalai išsiunčiami registruotu pirmenybiniu paštu per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo. Siuntimo kaina apmoka užsakovas.

Siuntimo kaina į Lietuvos miestus – 3 Eur. Siuntimo kaina į užsienį – 5 Eur.

Susisiekite


Jei mūsų gaminami papuošalai Jus sudomino, prašome užpildyti šią pasiteiravimo formą, arba tiesiog parašykite mums elektroniniu paštu elvyradesign@gmail.com ir mes su Jumis susisieksime.

Žinutė siunčiama...
Žinutė sėkmingai išsiųsta. Su Jumis greitu laiku susisieks ElvyraDesign kolektyvas. Ačiū.
Žinutės nepavyko išsiųsti. Pabandykite dar kartą arba skambinkite telefonu +370 618 58555 ar parašykite el. paštu elvyradesign@gmail.com
x